„Jak Twoje szkolenie” oraz „To kiedy w końcu ten e-book” to ostatnio najczęściej zadawane mi pytania. Pozwólcie więc, że odpowiem wszystkim tym wpisem…

Minął już ponad miesiąc odkąd zmieniłem pracodawcę i rozpocząłem szkolenie w spółce Koleje Śląskie. Po tym czasie póki co widzę więcej plusów niż minusów takiej zmiany i mam nadzieję, że jak zacznę już jeździć samodzielnie, również będę widział to w takich samych lub podobnych proporcjach. Bo wiecie – nie ma pracy idealnej, nie da się każdemu dogodzić, ale najważniejsze, żeby widzieć jak najwięcej pozytywnych rzeczy :)

Aktualnie jestem nadal w trakcie szkolenia, ale na koniec miesiąca mam już zaplanowane pierwsze egzaminy, więc trzymajcie kciuki :)

REKLAMA
Reklama na blogu maszynisty

Pytacie mnie, jak się jeździ na nowym taborze. Nie narzekam. Na pewno jazda na większości jest bardziej komfortowa niż na starych lokomotywach. Cieplej, ciszej, nie wieje po nogach i takie tam. Trzeba się trochę przestawić na inną filozofię prowadzenia, ale bałem się, że będzie trudniej. Trzeba też sobie przestawić w głowie, że teraz zatrzymuję się na większości przystanków, a nie jak ruszę z Katowic to dopiero w Sosnowcu ;) Ale idzie mi to coraz lepiej i nie jest takie straszne, jak to opowiadali niektórzy starzy ekspresowi wyjadacze. Maszyniści chyba nie narzekają na jazdę ze mną, więc mam nadzieję, że idzie mi dobrze.

[su_label type=”warning”]Informacja dla „kolegi”, który ze swojego Huaweia Honor 5X z numerem w Orange pisze obraźliwe komentarze – nie jesteś anonimowy i „góra” się o Tobie dowie :) Miłych służb życzę.[/su_label]

Co z e-bookiem?

Właściwie to jest już gotowy i chciałem przed weekendem ruszać z przedsprzedażą… Ale no właśnie… coś nie zadziałało jak trzeba i automat nie wystawia automatycznie faktur do zamówienia. Muszę poczekać aż fachowcy to ogarną i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu ruszy przedsprzedaż, a w kolejnym już sprzedaż właściwa :)

[su_note]Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o rozpoczęciu sprzedaży, już teraz zapisz się na powiadomienie o jego wydaniu. Więcej informacji na stronie JakZostacMaszynista.pl[/su_note]

No, to życzcie mi powodzenia i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni udostępnię informację o rozpoczęciu sprzedaży :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj