Jak szkolenie i co z e-bookiem

„Jak Twoje szkolenie” oraz „To kiedy w końcu ten e-book” to ostatnio najczęściej zadawane mi pytania. Pozwólcie więc, że odpowiem wszystkim tym wpisem…

Minął już ponad miesiąc odkąd zmieniłem pracodawcę i rozpocząłem szkolenie w spółce Koleje Śląskie. Po tym czasie póki co widzę więcej plusów niż minusów takiej zmiany i mam nadzieję, że jak zacznę już jeździć samodzielnie, również będę widział to w takich samych lub podobnych proporcjach. Bo wiecie – nie ma pracy idealnej, nie da się każdemu dogodzić, ale najważniejsze, żeby widzieć jak najwięcej pozytywnych rzeczy :)

Aktualnie jestem nadal w trakcie szkolenia, ale na koniec miesiąca mam już zaplanowane pierwsze egzaminy, więc trzymajcie kciuki :)

Pytacie mnie, jak się jeździ na nowym taborze. Nie narzekam. Na pewno jazda na większości jest bardziej komfortowa niż na starych lokomotywach. Cieplej, ciszej, nie wieje po nogach i takie tam. Trzeba się trochę przestawić na inną filozofię prowadzenia, ale bałem się, że będzie trudniej. Trzeba też sobie przestawić w głowie, że teraz zatrzymuję się na większości przystanków, a nie jak ruszę z Katowic to dopiero w Sosnowcu ;) Ale idzie mi to coraz lepiej i nie jest takie straszne, jak to opowiadali niektórzy starzy ekspresowi wyjadacze. Maszyniści chyba nie narzekają na jazdę ze mną, więc mam nadzieję, że idzie mi dobrze.

[su_label type=”warning”]Informacja dla „kolegi”, który ze swojego Huaweia Honor 5X z numerem w Orange pisze obraźliwe komentarze – nie jesteś anonimowy i „góra” się o Tobie dowie :) Miłych służb życzę.[/su_label]

Co z e-bookiem?

Właściwie to jest już gotowy i chciałem przed weekendem ruszać z przedsprzedażą… Ale no właśnie… coś nie zadziałało jak trzeba i automat nie wystawia automatycznie faktur do zamówienia. Muszę poczekać aż fachowcy to ogarną i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu ruszy przedsprzedaż, a w kolejnym już sprzedaż właściwa :)

[su_note]Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o rozpoczęciu sprzedaży, już teraz zapisz się na powiadomienie o jego wydaniu. Więcej informacji na stronie JakZostacMaszynista.pl[/su_note]

No, to życzcie mi powodzenia i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni udostępnię informację o rozpoczęciu sprzedaży :)

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

Leave a Comment