Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/maszynista/dev2.maszynista.eu/public_html/wp-content/themes/marketers-delight/lib/dropins/featured-image/featured-image.php on line 215

Kontakt&Współpraca

A więc chciałbyś współpracować z Maszynistą? Świetny wybór!

Dla kogo jest ten blog?

Maszynista.eu jest stworzony dla osób, które chciałyby poznać tajemnice kolei. To nie jest kolejny blog kolejarza dla kolejarzy! Jest pisany lekkim językiem, przeplatając styl życia autora wraz z jego pracą (która jest dla niego pasją). Przy okazji pokazuję, że warto podążać za marzeniami :)

Kto czyta Maszynistę?

Blog ujrzał światło dzienne we wrześniu 2015 roku. Od tego czasu sukcesywnie rośnie jego społeczność. Oto garść najświeższych danych na temat czytelników:

Statystyki z ostatnich 3 miesięcy (Wrzesień 2018 – Listopad 2018):

 

Statystyki z ostatniego miesiąca (listopad 2018):

 

I garść wiedzy o fanach na facebooku (dane z 20 listopada 2018):

Jak widać na blogu jest przewaga mężczyzn w wieku 18-34 lat. Ale jest też sporo kobiet w tym samym przedziale wiekowym.

Więcej statystyk po kontakcie mailowym.

Jak możemy współpracować?

Pewnie myślisz sobie – w jaki sposób jakiś maszynista może pomóc sprzedać mój produkt/usługę? Pamiętaj, że maszynista po pracy ma swoje życie, podróżuje, używa gadżetów, je, śpi i robi różne fajne rzeczy. A i w pracy musi używać różnych przedmiotów.

Generalnie – standardowa współpraca może polegać na:

  • stworzeniu konkursu na blogu
  • napisanie wpisu sponsorowanego
  • napisanie recenzji Twojego produktu/usługi (tak tak, w wolnej chwili czytam książki, gram w gry i korzystam z dobrodziejstw cywilizacji)
  • wyjeździe (wysyłasz mnie gdzieś, żebym pokazał moim czytelnikom Twoją firmę/Twój produkt w działaniu w terenie)
  • umieszczeniu banera

To tylko propozycje. Jeżeli chcesz, możemy razem stworzyć akcję, o której będzie mówił cały internet! Jestem też otwarty na Twoje pomysły dotyczące reklamy. Aha – możemy zrobić jednorazową akcję, ale możemy również nawiązać długoterminową współpracę. Gwarantuję wtedy na ten czas wyłączność reklamową dla Ciebie!

Pamiętaj – u mnie współpraca jest zawsze jawna. Wpisy sponsorowane są odpowiednio oznaczane, nie ma miejsca na „szeptankę”.

Co mogę u Ciebie zareklamować?

Byłoby miło, gdyby reklamowany produkt/usługa w jakiś sposób nawiązywał do tego, co zamieszczam na blogu.

Oczywiście nie zamykam się na współpracę wyłącznie z firmami kolejowymi. Niemniej jednak pomyśl (a najlepiej zapytaj mnie), czy Twój produkt jest przydatny w podróży pociągiem, lub podczas przerwy w pracy? Podpowiem – większość produktów można zareklamować w sposób, który będzie pasował do tego, co można znaleźć na blogu :)

Zasada 3 WIN

Przy współpracy musi być zachowana zasada 3WIN (nie, nie musimy aż tyle wypić, żeby przypieczętować kontrakt). Polega ona na tym, że 3 strony muszą być zadowolone z naszej kampanii.

Pierwszą stroną jesteś Ty – po dograniu warunków współpracy – będziesz zadowolony.

Drugą stroną jestem ja – skoro podpisujemy umowę, to znaczy że również będę zadowolony.

Trzecią stroną są czytelnicy. Oni również muszą zyskać na tej współpracy. Może to być jakiś konkurs, mogą być gadżety, mogą być rabaty, może być wiedza na jakiś temat. Czytelnik nie może być jedynie „oglądaczem” Twojej reklamy.

Ok, ile to wszystko kosztuje?

No tak, za współpracę należy się oczywiście wynagrodzenie. Koszt podstawowej wersji współpracy (wpis z umieszczeniem/recenzją Twojego produktu/usługi + linki na aktualnie prowadzonych przeze mnie kanałach społecznościowych) to 3000zł netto (wystawiam faktury VAT, cena aktualna do końca grudnia 2018 roku). Wszelkie dodatkowe działania wyceniam indywidualnie po omówieniu szczegółów. W wyjątkowych sytuacjach możliwa jest również współpraca barterowa (jeżeli uważasz, że Twój produkt jest na tyle ciekawy, że mnie zainteresuje – opowiedz mi o nim).

WAŻNE!

10% z każdej kampanii przeznaczam na cel charytatywny (czy to wybrany wspólnie, czy też tylko przeze mnie lub czytelników). Także im droższa akcja, tym więcej pieniędzy ląduje na koncie potrzebujących.

Jeżeli po przeczytaniu  tego wszystkiego nadal chcesz ze mną współpracować – napisz: poczta@maszynista.eu

Gdzie znajdę Maszynistę?

Maszynista.eu to nie tylko blog. To tylko jedna część z układanki. Znajdziesz mnie również:

– Fanpage bloga na Facebooku

– Twitter

– Instagram

– YouTube

I w kilku innych miejscach. Akcja reklamowa możliwa jest na wszystkich lub tylko na wybranych kanałach.

Zapraszam do współpracy!