Jak zostać maszynistą – ebook nadciąga!

„Jak zostać maszynistą” – to hasło najczęściej wpisujecie w Google, trafiając na mój blog. Oprócz tego dostaję mnóstwo maili z tym pytaniem. Czas powiedzieć – DOŚĆ!

Oczywiście bardzo cieszą mnie wasze wiadomości i późniejsze sukcesy w drodze do uzyskania świadectwa maszynisty. Jednak gdybym chciał każdemu z osobna odpisywać i tłumaczyć wszystko – zabrakłoby mi czasu na życie. A ja jednak bardzo cenię swój wolny czas :)

Z drugiej strony  – jeden wpis na blogu byłby zbyt długi i raczej niezbyt wygodnie by się go czytało. Dlatego podjąłem poważną, biznesową decyzję.

Wydaję e-booka!

Przysiadłem, przemyślałem jakich wiadomości ja sam szukałem, gdy zaczynałem. Spisałem to wszystko w jedną całość i postanowiłem się z Wami tym podzielić. Ufam, że dzięki informacjom zawartym w mojej publikacji łatwiej będzie Wam podjąć decyzję o wybraniu tego zawodu a tym, którzy się zdecydują – ułatwi przejście przez wszystkie etapy szkolenia.

Zamknij się i bierz moją kasę! Gdzie kupić?!

Nie tak prędko! Wstrzymaj swoje konie! Treść jest już co prawda gotowa, natomiast książka, jak to na książkę przystało, przechodzi teraz przez etap redakcji, korekty i składania. Oprócz tego brakuje mu jeszcze okładki i takich tam drobnostek. Mam taką cichą nadzieję, że do Świąt się wyrobię i będziecie mogli sobie sprawić taki prezent pod choinkę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się w pierwszej kolejności o tym, że jest już możliwość kupna – zapisz się na mój newsletter. Gdy tylko udostępnię sklep i całą resztę – natychmiast zostaniesz o tym poinformowany. Co więcej! Jako czytelnik newslettera na pewno otrzymasz również specjalną ofertę ;)

UWAGA! Jeżeli już jesteś subskrybentem newslettera i chcesz otrzymać informację o możliwości zakupu e-booka, musisz zapisać się raz jeszcze w formularzu poniżej lub na stronie JakZostacMaszynista.pl, aby Twój adres trafił do odpowiedniej listy w moim programie :) 

[et_bloom_inline optin_id=”optin_3″]

 

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

Leave a Comment

Previous Post:

Next Post: