Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/maszynista/dev2.maszynista.eu/public_html/wp-content/themes/marketers-delight/lib/dropins/featured-image/featured-image.php on line 215

Zasady

Blog jest tworzony dla ludzi, ale pamiętaj, że odwiedzając go i komentując – jesteś moim gościem. Więc zastosuj się do poniższych zasad:

  1. Nie kradnij! Teksty i większość zdjęć są mojego autorstwa. Są chronione specjalnymi ustawami, które przewidują okrutne kary za ich nielegalne wykorzystywanie.
  2. Nie politykuj! Wiem, że kolej to dobry temat aby ponarzekać na rząd i całą resztę. Ale to nie jest miejsce na takie dyskusje. Na blogu panuje całkowity zakaz pisania o polityce!
  3. Nie wymądrzaj się. Wiele tekstów dotyczących technicznej części jest napisana bardzo ogólnikowo. Ja wiem, że Ty wiesz lepiej. Ale to jest blog głównie dla ludzi „z zewnątrz”, którym dokładna wiedza dotycząca uzwojeń stojana silnika trakcyjnego jest zupełnie zbędna.
  4. Nie spamuj. Reklama na blogu jest płatna. Wrzucanie linków w komentarze jest niedozwolone.

Jeżeli podoba Ci się to, co robię na tym blogu – lajkuj, udostępniaj i pozwól mi się rozwijać. Jeżeli Ci się nie podoba – nie męcz się i zamknij okno przeglądarki.

Na blogu panuje cenzura, komuna i moja dyktatura. Komentarze mogą w magiczny sposób znikać. Nikt nie będzie za nimi płakał.