Zarezerwuj swoją kopię e-booka „Jak zostać maszynistą”!

Setki godzin nad klawiaturą, hektolitry kawy, czas spędzony na wertowaniu ustaw,  rozporządzeń i innych cudów… I w końcu jest…

Wiem, że wiele osób czekało na ten moment od dłuższego czasu. Wiem, że część z Was dobrze wykorzysta wiedzę zawartą w e-booku i niebawem spotkamy się na żelaznym szlaku. Kto wie, być może kiedyś pojedziemy na jednej maszynie. Takie przypadki się zdarzały w ciągu mojej dość krótkiej kariery :)

Ale dość bajania, przejdźmy do konkretów!

Co znajdę w „Jak zostać maszynistą”?

Starałem się zebrać w jedno miejsce najczęściej zadawane przez was i przeze mnie pytania, które rodzą się jeszcze przed rozpoczęciem przygody na kolei. Z e-booka dowiesz się między innymi:

 • jakie warunki zdrowotne musisz spełnić
 • jak wygląda szkolenie (na podstawie moich obserwacji)
 • czego spodziewać się na badaniach i szkoleniu
 • jaką szkołę wybrać, aby mieć lepszy start
 • ile to wszystko trwa
 • jak wygląda praca maszynisty
 • ile można zarobić
 • i wiele innych konkretnych rzeczy

Czego nie znajdziesz w „Jak zostać maszynistą”

 • w którym ośrodku najlepiej zrobić licencję
 • jak oszukiwać na badaniach
 • gdzie zarobisz najwięcej
 • jak wyspać się na lokomotywie
 • jak testować cierpliwość maszynistów
 • wyjaśnienia przepisów kolejowych
 • i wielu innych rzeczy :)

Ok, zdecydowałem się, chce kupić e-book „Jak zostać maszynistą”!

Aktualnie nadal trwa przedsprzedaż. Wszystko znajdziesz w moim sklepiku :) Przyznam szczerze, że uruchomiłem ją już dwa dni temu, ale poinformowałem o niej wyłącznie czytelników mojego newslettera. Dostali oni też niższą cenę. Dlatego też jeżeli w przyszłości również chciałbys się załapać na takie promocje – już teraz zostaw swój adres w formularzu pod wpisem :)

Ok. Ale nie jesteś jeszcze na straconej pozycji. Do końca 14 stycznia 2019 możesz kupić książkę w promocyjnej cenie. Od wtorku cena rośnie i nie ma odwołania :) Można nadal kupić zestawy promocyjnie z gadżetami, ale są w bardzo ograniczonej ilości. Kto pierwszy ten lepszy.

Na chwilę obecną dostępne są trzy zestawy.

Standardowy e-book – czyli w dniu premiery (planuję na  17 stycznia, być może uda się wcześniej) otrzymasz na maila swoją kopię książki. Ilość nieograniczona :)

Zestaw VIP – jak wyżej + Twoje imię i nazwisko lub pseudonim, wraz z adresem Twojej strony pojawi się w specjalnej zakładce na blogu maszynista.eu. W prezencie otrzymasz ode mnie również torbę na zakupy z nowym logo maszynisty :)  – wyprzedane!

Zestaw SUPER VIP – jak wyżej + Twoje imię i nazwisko lub pseudonim, wraz z adresem Twojej strony pojawi się na specjalnej stronie w książce. Dzięki temu każdy kto ją kupi dowie się, że powstała z Twoim wsparciem! W prezencie oprócz torby otrzymasz również limitowany kubek z nowym logo maszynisty! :) UWAGA – ilość mocno ograniczona, dostępne tylko 10 sztuk! wyprzedane!

To co, ja życzę udanych zakupów, później powodzenia na drodze do zawodu maszynisty i do zobaczenia na szlaku! A ja idę bacikiem poganiać parę osób, które doszlifowują prace nad e-bookiem :) 

Ach, pamiętaj o zostawieniu swojego maila w formularzu poniżej. Dzięki temu jako pierwszy dowiesz się o nowych ofertach, otrzymasz niższe ceny i sam nie wiem co jeszcze dodatkowo zyskasz w przyszłości. Ale na pewno się nie zawiedziesz :)

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

6 comments add your comment

  • Na spokojnie :) czekam jeszcze na ostatnie poprawki, w międzyczasie idę do pracy. Jak dobrze pójdzie to po 16 zacznę rozsylac :)

 1. Hej!
  Ebook wchłonięty pierwszego wieczora dzięki serdeczne za niego :)

  Pytanie ode mnie: czy możesz polecić jakąś 'konkurencję’, gdzie można jeszcze ciekawie poczytać o podstawach? Blog, vlog, czy też może jakiś papierowy podręcznik….? Przede mną jeszcze parę miesięcy w dotychczasowej pracy i chcę łykać jak najwięcej wiedzy :)

  I dodatkowe pytanie z ciekawości : ile miałeś lat gdy zacząłeś przygodę maszynisty?

  Pozdrawiam!

 2. Popraw Kolego stronę sklepu, bo wywala błąd certyfikatu bezpieczeństwa, a nie każdy umie/chce to pominąć.

Leave a Comment