Rozwój bloga i plany na maj

W tym roku minie 5 lat, odkąd opublikowałem na blogu pierwszy wpis. Od tamtej pory wiele się wydarzyło. Pora wskoczyć na wyższy poziom. Oto garść moich planów na rozwój nie tylko bloga, ale całej mojej działalności w internecie.

Kurs

Zacznę od kursu „Przepisy i sygnalizacja„. W momencie w którym to piszę dostępnych jest 18 lekcji a na pokładzie jest 96 osób. Myślę, że cały kurs zamknie się w około 30 lekcjach. Dlatego też żeby się maksymalnie skupić na zakończeniu tego projektu i zająć się kolejnymi – sprzedaż otwarta jest do końca kwietnia 2020 roku. Od 1 maja zamykam możliwość zakupu, skupiam się na nagraniu reszty lekcji i otwieram sprzedaż dopiero, gdy kurs będzie w całości gotowy.

Sprawdź stronę kursu!

Książki

Aktualnie dostępna jest moja jedna książka w wersji elektronicznej – „Jak zostać maszynistą”. Wyjaśniam w niej krok po kroku drogę, jaką należy przejść od zera do fotela maszynisty. Wielu osobom pomogła zrobić ten pierwszy krok :) Na chwilę obecną kupiło ją trochę ponad 250 osób. Myślę nad wypuszczeniem dość limitowanej edycji papierowej. Póki co są to jakieś tam kiełkujące plany, zobaczymy co z tego wyrośnie. Chciałbym kiedyś wydać jeszcze jakąś książkę, taką prawdziwą, grubą którą można postawić na półce. Może jak skończę kurs, to coś się w tym temacie ruszy. Byłoby fajnie, gdyby utworzyć na blogu społeczność „twórczych kolejarzy” i zebrać ich prace w jednym miejscu. Tak tylko rzucam pomysł… Jakbyś miał/a swój pomysł – pisz na poczta@maszynista.eu

Kup e-book „Jak zostać maszynistą” za 57 zł

Youtube

Kanał na YouTube służył mi do tej pory głównie do wrzucania filmów z trasy. Chciałbym to oczywiście nadal kontynuować, ale oprócz tego dodać coś jeszcze. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie fajnie rozwinąć ten kanał. Plany są duże, zobaczymy jak z realizacją. Ale jeśli jeszcze tego nie robisz – to zasubskrybuj mój kanał na YT ;)

Podcast

Tęskno mi za mikrofonem, tęskno mi za radiem. Cały czas. Więc planuję kolejny raz zabrać się za nagrywanie podcastu. Właściwie wszystko co potrzebne mam, pozostaje zebrać ciekawe tematy i nagrywać. Mam nadzieję, że w maju pojawią się pierwsze odcinki :)

Wygląd bloga

Co jakiś czas zmieniałem szablony, aż w końcu zapanował tu taki chaos, że sam nie potrafię się odnaleźć. Trzeba to wszystko uporządkować. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu żeby zaprowadzić tu ład i porządek ;)

Produkty fizyczne

Chciałbym aby w sklepie pojawiły się również produkty fizyczne. Gadżety, przydatne rzeczy itp. Mam nadzieję, że uda mi się za jakiś czas wystartować z czymś interesującym.

Ankieta

Będę też chciał Was lepiej poznać. Kim jesteście, jakich informacji u mnie szukacie itp. Więc niebawem udostępnię ankietę, którą chciałbym żebyście anonimowo wypełnili. Dzięki temu będę mógł tworzyć to miejsce jeszcze bardziej dostosowując się do Waszych oczekiwań :)

Życzę dużo zdrowia i cierpliwości w tych dziwnych czasach!

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

Leave a Comment