Zaoszczędź 144 zł na Black Week

Każdy czeka na promocyjne ceny kursu… No więc tym razem promocja taka, że mucha nie siada. Co prawda cena zostaje, ale bonusy… sami zobaczcie!

UWAGA! Jeśli jeszcze nie wiesz o czym jest mój kurs i czy może Ci się przydać – wejdź na stronę PRZEPISYPKP.PL, zapoznaj się z opisem i podejmij najlepszą dla siebie decyzję!

Długo się zastanawiałem, czy brać udział w akcjach promocyjnych. Postanowiłem, że na koniec roku warto spróbować. Tym bardziej, że przed Świętami Bożego Narodzenia będę chciał na jakiś czas zamknąć sprzedaż i dopracować kurs jeszcze bardziej.

A zatem – pojawia się jedyna taka okazja, aby kupić cały pakiet – Kurs „Przepisy i sygnalizacja” w wersji VIP + e-book „Jak zostać maszynistą” + dowolnie wybrany plakat z oferty i zaoszczędzić aż 144 zł!

Marcin, a powiedz mi:

Czy mogę wybrać inny plakat?

Tak, w komentarzu do zamówienia napisz, który plakat chcesz otrzymać (jeżeli nie napiszesz – wyślę ten który jest w pakiecie).

Mam już „Jak zostać maszynistą”. Masz dla mnie jakąś ofertę?

Jasne! Po prostu wybierz 2 plakaty :) Daj znać w komentarzu do zamówienia, że już posiadasz swój egzemplarz i chcesz w zamian drugi plakat (daj znać który!)

Nie potrzebuję plakatów ani e-booka. Mogę otrzymać sam kurs?

Pewnie! Napisz w tej sprawie na poczta@maszynista.eu – zaproponuję Ci ofertę dla samego kursu. Ale pamiętaj, że idą Święta – może plakat będzie fajnym prezentem dla kogoś bliskiego? ;)

Widziałem podobny kurs dużo taniej!

Jedni jeżdżą Mercedesem, inni Fiatem 126p. Oba mają koła i silnik, oba dojadą do Biedronki po zakupy ;) A jednak ludzie wydają mnóstwo kasy na Mercedesy. Ciężko mi wypowiadać się na temat czegoś, czego jeszcze nie widziałem. Ale po pierwsze – u mnie masz zarówno sygnalizację, jak też większość najważniejszych przepisów (w tym wszystkie rozkazy pisemne!) przedstawione w przystępnej formie, na przykładach na symulatorze. Z resztą – na stronie przepisypkp.pl możesz sprawdzić wersję demo mojego kursu. I porównać z wersją demo kursu konkurencyjnego i na tej podstawie podjąć decyzję, czy wystarczy Ci Fiat 126p, czy może wolisz dojechać do celu wygodnie i z klasą ;)

Po drugie – prowadzę legalną działalność gospodarczą, płacę podatki, zusy i inne bzdury. Z 397 zł, które płacisz u mnie – prawie 150 zł idzie tylko na VAT i podatek dochodowy. Do tego muszę opłacić ZUS, księgowość i mnóstwo systemów, dzięki którym wszystko działa tak jak powinno. Za każdy sprzedany plakat płacę wynagrodzenie autorowi zdjęcia. W zamian oferuję najwyższą możliwą jakość. Oczywiście wybór należy do Ciebie. Aktualnie z mojego kursu korzysta ponad 160 osób. Dołącz do nich! :)

Chciałbym kupić, ale nie mam teraz tyle kasy :(

Nic nie szkodzi – w opcjach płatności wybierz „DotPay” (domyślnie zaznaczone) a następnie „Płatności odroczone PayPo” (lub podobny napis). Będziesz mógł zapłacić za 30 dni, lub rozłożyć płatności na 4 raty, a dostęp do kursu i e-booka otrzymasz od razu!

Oferta ważna wyłącznie do 30 listopada 2020 roku! Później pakiet znika, a kurs zostaje w sprzedaży do 20 grudnia. Później również znika ze sprzedaży. Osoby, które kupią go w nowej wersji, w 2021 roku otrzymają dostęp jedynie na rok. Jeśli kupisz go teraz – otrzymasz darmowe dożywotnie aktualizacje! Chyba nie ma na co czekać? ;)

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

Leave a Comment