Ponoć dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale czasami trzeba zrobić wyjątek.

Jak wszyscy doskonale wiecie, prowadzę ten blog z pasji zarówno do kolei, jak i samego blogowania i internetowego życia. Odkąd pamiętam, to zawsze coś tam sobie pisałem. W sumie marzyłem (i nadal marzę), żeby to był kiedyś mój sposób na życie.

Zauważyliście pewnie, że wpisów na blogu coraz mniej, że o filmach nie wspomnę. Cóż – pasja pasją, a życie życiem. Chciałbym mieć więcej czasu na tworzenie dla Was nowych treści, nie tylko z pracy ale o kolei ogólnie, w planach mam zwiedzanie starych budynków kolejowych, zapomnianych stacji itd. Niestety to wszytko wymaga po pierwsze czasu, po drugie nakładów finansowych na sprzęt, podróż, wejścia itd. Dlatego zwracam się teraz do Was. Możecie pomóc tworzyć ten blog. Jak? Już tłumaczę.

Jest sobie serwis Patronite.pl. Korzysta z niego wielu internetowych (i nie tylko) twórców. Pozwala on na zebranie datków od swoich fanów i przekazanie ich autorowi, w zamian za różne „nagrody”. No i co tu dużo mówić – jeżeli macie wolne 5zł, czy tam więcej i chcielibyście mnie wspomóc – oto mój profil:

Wszystkie treści na blogu nadal oczywiście pozostaną darmowe, jednak dzięki Waszej pomocy może być ich dużo więcej i lepszej jakości. No i nie będę musiał wtedy „zaśmiecać” go różnymi wpisami sponsorowanymi, które co chwilę są mi ostatnio proponowane.

Cieszę się, że dzięki Wam ten blog zdobył sporą popularność, śledzą go zarówno osoby związane z koleją, jak i zupełnie „z zewnątrz”, które poznają ten cudowny świat. Teraz możecie sprawić, że wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

To jak? Pomożecie? :)

Ach i info dla tych, którzy zaczną twierdzić, że to żebractwo i takie tam. Zróbcie coś dobrego w swoim życiu dla innych i nie wpieprzajcie się w cudze życie :)

PS – jak dobrze popatrzycie, to zapowiada się również wydanie ebooka „Jak zostać maszynistą”. Wasze wsparcie będzie nieocenione przy jego tworzeniu.