Pomóż tworzyć „maszynistę”!

Tworzenie treści w sieci może być pasją. Ale żeby być najlepszym – potrzebne jest mnóstwo rzeczy…

Nie lubię stać w miejscu. Lubię się rozwijać. Zarówno w pracy, życiu osobistym i pasjach. Żeby się rozwijać, potrzebny jest albo dodatkowy czas, albo lepsze warunki, albo więcej kasy. Zazwyczaj więcej kasy oznacza, że możemy mieć lepsze warunki jak i poświęcić na coś więcej czasu.

Wiele osób myśli, że na blogu zarabiam kokosy. W sumie pewnie mógłbym, gdyby… znalazło się więcej czasu. I tak w koło :)

Chciałbym, aby blog (a raczej wszystkie kanały, na których jest obecny, czyli również YouTube i kilka innych) zyskał nowe życie, a Wy nowe treści.

Chcielibyście nowe nagrania z trasy – a ostatnio moja kamerka wyzionęła ducha.

Chciałbym tworzyć materiały z różnych stacji, na przykład o historii danego miejsca – patrz punkt wyżej.

Ogólnie – chcąc podnieść jakość i tworzyć nowe treści potrzebuję nowego sprzętu, nowego oprogramowania oraz więcej czasu :) I tu możecie ze swoim wsparciem przyjść Wy!

KLIKNIJ ABY WESPRZEĆ

Postanowiłem przetestować działanie serwisu Patronite.pl. Wy możecie tam wybrać kwotę, którą chcecie wesprzeć moją twórczość, ja w zamian proponuję Wam różne dodatki. Najciekawszym będzie dostęp do grupy, na której między innymi będę dzielił się pomysłami na nowe treści, odpowiadał na wasze pytania oraz pokazywał, co do tej pory dzięki Waszemu wsparciu udało się zrealizować. Niektóre materiały na grupie będą również dostępne wcześniej niż oficjalnie na blogu.

Wpłaty oczywiście są dobrowolne i wszystkie wpisy na blogu/filmy na YT itp, tak czy inaczej będą dostępne dla wszystkich!

Z góry dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że wspólnymi siłami stworzymy to miejsce jeszcze lepszym!

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

1 comment add your comment

  1. Święta prawda, maszynista jeżeli pracodawca się uprze to musi prowadzić pociąg nawet 12 h z kodeksową przerwą 15 minutową. Kierowcy i piloci mają czas pracy regulowany, a my? Skandal.

Leave a Comment