Plakaty kolejowe – pomysł na prezent?

Pomału wprowadzam do sklepu nowe, fizyczne produkty. Tym razem plakaty, na których motywem przewodnim są lokomotywy.

Na rynku brakuje oryginalnych kolejowych gadżetów, które można by z powodzeniem sprezentować miłośnikowi kolei. Oczywiście jest kilka sklepów, ale umówmy się – szału nie ma. Dlatego też postanowiłem również dorzucić swoją cegiełkę do tego kolejowego świata gadżetów i zacząć wprowadzać nowe produkty wysokiej jakości.

Na pierwszy ogień – plakaty. Pięć różnych zdjęć ukazujących piękno kolei. Autorem ich wszystkich jest mój kolega Dawid, z którym to jednocześnie zaczynaliśmy naszą przygodę za nastawnikiem. Razem przeszliśmy szkolenie, razem zdaliśmy egzamin i… razem zmieniliśmy pracodawcę ;) Ja wylądowałem w Kolejach Śląskich, Dawid wybrał ciężkie pociągi towarowe. Po blisko dwóch latach spotkaliśmy się po naszych służbach, podpisaliśmy umowę i oto dziś możecie kupić jego zdjęcia w formie plakatu.

Więcej jego zdjęć znajdziecie na Facebookowym profilu Koleje Górnego Ślaska i nie tylko

Co ważne – to nie jest jakiś tam plakat, jaki znacie z dodatków do czasopism, czy wiszących na tablicach ogłoszeń. Plakaty są w formacie B2 (czyli około 50 cm x 70 cm), drukowane na wysokiej jakości papierze kredowym, o gramaturze 250g/m2, czyli kawał grubego, porządnego papieru. Będzie dumnie się prezentował na ścianie każdego miłośnika pociągów.

Tradycyjnie – sprzedaż rozpoczynam przedsprzedażą. Czyli wy kupujecie teraz, a ja dostarczam w grudniu. W zamian otrzymujecie darmową wysyłkę, Myślę, że to dobry układ :)

Jeżeli pomysł się przyjmie – pojawią się nowe plakaty, być może również nowi autorzy zdjęć. Koniecznie dajcie znać, co myślicie o takim produkcie! A może macie jakiś produkt, który chcielibyście zobaczyć w sklepie?

Podobało się? Zapisz się na newsletter!

Otrzymuj prosto na swoją skrzynkę informacje o nowych wpisach i ciekawych akcjach!

1 comment add your comment

Leave a Comment